שלח אלי Whatsapp
דף הבית > אודות

אודות

ראשית אנחנו שמחים שקפצתם לביקור באתר הבית שלנו.

חברת אבנוע בע"מ מהמובילות בתחום יבוא ושיווק אבזרים לאופנועים, חלפים לאופנועים וכן אביזרים טרקטורונים, ממיטב מותגי העולם.
אבנוע הוקמה בשנת 1965 על ידי פנחס דה-יונג. בתחילה עיקר העיסוק היה מכירת חלפים לווספות ולמברטות (זה רק מה שהיה...) ובהמשך התרחבה הפעילות, ובנוסף ליבוא החלפים ייובאו גם האבזרים לאופנוענים.
כיום עדיין מנוהלת חברת אבנוע בע"מ על ידי פנחס דה-יונג בסיוע צמוד של ילדיו.
חרטנו על דגלינו לייבא לישראל את המוצרים הטובים ביותר במחיר הסביר ביותר. נכון להיום אנו מייבאים בעיקר מארצות הברית ומאירופה. כל מוצר שאנו מייבאים נבדק על ידי מקצוענים ורק אז אנו מחליטים אם הוא ראוי למכירה. מוצרים שנרכשים אצלנו (ישירות או דרך סוכנינו הרבים והטובים) מגובים באחריות מלאה.
היינו הראשונים לתמוך ולתת חסות לרוכבים המתחרים בארץ ובעולם החל מתחילת שנות התשעים סייענו לרז היימן ולאביב קדשאי לצאת לראלי פרעונים. בהמשך סייענו לחבורות לצאת למסעות בעולם. אנו תומכים בטובי הרוכבים בישראל, תוך הקפדה על תמיכה בדור הצעיר והמבטיח.

האתר הזה מהווה קטלוג לרוב מוצרי היבוא שלנו. אין אפשרות לרכוש דרך האתר אלא רק להעביר הזמנות למייל של האתר. את כל מוצרינו תוכלו לרכוש אצל סוכנינו בכל הארץ או ישירות בחנות שבשוקן 12 שבתל אביב . משלוחים חינם לכל הארץ, להזמנות טלפוניות 036822950
נשמח לענות לכל שאלה שלכם בכל נושא. ניתן לפנות אלינו בשעות העבודה או דרך האתר בדף צור קשר

מקווים שתהנו מהגלישה אצלנו
תקפצו לביקור...
צוות אבנוע

הצהרת נגישות
החנות שלנו נמצאת בקומת קרקע וקיימת נגישות לנכים מהרחוב
אין נגישות לחדרי השירותים לכיסא גלגלים 
חניה פרטית אינה קיימת 
קיים קומה שניה לציוד שטח, קומה זאת אינה נגישה לנכים 
רוצים לדעת הכל לפני כולם?
הרשמו עכשיו לרשימת התפוצה